Tarihçe

Erdemler Halıcılık olarak 1975 yılından bu yana 6 adet şube ve 30 kişilik ekibimizle hizmet veriyoruz. Manisa nın Demirci ilçesinde halı imalatı ile başladığımız ticaret hayatına toptan ve perakende satış mağazamızla devam ettik.

Hakkımızda

Şirket ortaklarımız Mustafa Erdem, İbrahim Erdem, Mehmet Erdem yönetiminde 1998 yılından bu yana da Bosch markasının yaşamı kolaylaştıran ürünlerini tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Aynı şekilde her biri sektöründe kaliteli ve kuvvetli markalar olan Ergül, ŞKM, GABBA, Tinetto Mobilyada; Karaca Home, Taç, Hobi, Elart Tekstilde; Karaca, Emsan Zücaciyede; Koyunlu, Angora, Kaşmir, Merinos, Bahariye, Kashe, Enti Halı markalarıyla tüketicilerimize tam teşekkürlü hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, herkesin ve her kesimin alışverişinin merkezi olan, geçmişine yakışır şekilde değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, en çok terçih edilen alışverişin odağı bir şirket olmak.

Mehmet Erdem

Misyonumuz

Erdemler, Müşterilerine en iyi bir şekilde taleplerini karşılayabilecek ürünleri özel olarak seçer, güler yüzlü personel kadrosuyla müşterileriyle mutlu bir bağ kurmayı amaçlar.

Mehmet Erdem

Halı Evi Şubesi

Halı Mağaza

Merkez AVM

Merkez Mağaza

Keçiören BOSCH Şube (Dutluk)

Keçiören Mağaza

Onur Belgesi

Onur Belgesi

Forum Ankara BOSCH Şube

Forum Mağaza

Yenilendik

Siz değerli müşterilerimiz için Web sitemizi yeniledik :))

Erdemler Avm Ovacık Şantiyesi

Onur Belgesi

Keçiören BOSCH Şube (Mecidiye)

Mecidiye Bosch Mağaza

Erdem Home Şube (Ovacık)

Erdem HOME Şube Ovacık Mağaza