İlk işimiz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Uygun fiyatla satış yapabilmek amacıyla maliyetlerimizi aşağı çekebilmek için çalışırız. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak sevk etmeye özen gösteririz. Hiçbir müşterimize ırk, din ya da milli kökenine göre ürün ve hizmetlerimizin fiyat ve kalitesinde ayrıcalık yapmayız. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili asla yanlış beyanda bulunmayız.

Çalışanlarımızın öneri ve şikayette bulunmalarında kendilerini özgür hissederler aynı zamanda yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartları sağlarız. Hakkaniyet ve liyakat üzerine ücretlendirme yapar, zamanında ödemesini yaparız. Kendilerine saygı gösterir, kişisel görüşlerine önem veririz.

Topluma faydalı olabilecek hizmetlerde ve faaliyetlerde rol almaya çalışırız. Ahlak sahibi ve eğitimli bireylerin yetişmesine gayret ederiz.

Sık Sorulan Sorular

Evinizin Alışveriş Odağı

Erdemler Mobilya sürekli güncel zengin kolleksiyonuyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışır.

Kurumsal Sayfamızı İnceleyebilirsiniz
Çeyiz Siparişi Sistemi

Bugünden beğendiğiniz mobilya, beyazeşya, tekstil, züccaciye veya herhangi bir ürün siz ne zaman isterseniz, istediğiniz tarihte teslim edilir. Çeyiz siparişlerinin siz değerli müşterilerine sunduğu en avantajlı olanak ise teslim tarihi yaklaşan ürünü Erdemler Mobilya'da beğendiğiniz başka bir ürünle de değiştirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Erdemler Mobilya'da sizlere ödemede de en kolay imkanları sunuyor. Nakit Ödemelerde %35'e varan indirimler. Aynı zamanda kredi kartlarına da peşin fiyatı üzerinden 9 taksit. Ön ödemeli senetli satış;

  • Nakit
  • Kredi Kartı
  • Çek
  • Senet

Ücretsiz teslimat ve montaj; Ankara il(lerine) yapılmaktadır, bu illerin dışında teslimat ve montaj için Ürünlerin kargo bilgisi kısmına bakabilirsiniz. Ürünlerin kargo bilgisine bakarak siz değerli müşterilerimizin bulunduğu bölgeye ait ücretsiz teslimat ve montaj bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Bosch 125 yılı aşkın süredir dünyada ve 100 yılı aşkın süredir Türkiye’de tüketicilerin hayatını kolaylaştırırken aynı zamanda doğal kaynakları koruyan teknolojiler sunuyoruz.

Müşterilerimizin Düşünceleri

Müşteri Memnuniyeti 100%
Satış Sonrası Hizmet 100%
Çalışan Hakkı 100%
Personel Güvenliği 100%